Urime Fiter Bajrami

Selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu!

Urime Fiter Bajrami. Urime për të gjithë motrat dhe vëllezērit musliman.

Uroj qe ne kete dite te mbreteroje paqja, harmonia, mireqenie dhe dashuri ne familjet tuaja. Allahu na i pranoftë adhurimet, na faltë gabimet e na gezoftë sëbashku me miresitë dhe mëshirën e Tij si në këtë jetë ashtu edhe në akhiret!!

Shiko gjithashtu

Takim me hoxhen e nderuar Ramadan Ramadani

Ju njoftojme se shoqata “Albanian European Trust” se bashku me “A.M.Y. Ardhmeria”, do te organizojne …

Festimi i Kurban Bajramit

Në vazhdën e aktiviteteve të shoqatës sonë, ju njoftojmë, se me datë 18 Shtator 2016, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
loading...