Mirë se erdhe Ramazan

Selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu!

Urime muaji i begatë i Ramazanit, muaji i meshirës, sakrificës dhe begatisë ..Urime për të gjithë motrat dhe vëllezērit musliman.

Uroj qe ne kete muaj te mbreteroje paqja, perkushtimi ndaj Zotit dhe solidariteti ne mes njerezve. Uroj qe Ramazani t’ju sjelle çdo te mire ne jete, harmoni, mireqenie dhe dashuri ne familjet tuaja.

E lusim Allahun qe te na pranoje dhe te na e lehtesoje agjerimin, te na pranoj lutjet dhe ibadetet tona.

Shiko gjithashtu

Takim me hoxhen e nderuar Ramadan Ramadani

Ju njoftojme se shoqata “Albanian European Trust” se bashku me “A.M.Y. Ardhmeria”, do te organizojne …

Festimi i Kurban Bajramit

Në vazhdën e aktiviteteve të shoqatës sonë, ju njoftojmë, se me datë 18 Shtator 2016, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
loading...